Signa Web
Sugrįžti į pagrindinį puslapį

Apie šią paslaugą

Signa Web paslauga skirta kurti ir tikrinti pasirašytus elektroninius dokumentus, kurių formatas atitinka Lietuvos archyvų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintos elektroniniu parašu pasirašyto elektroninio dokumento specifikacijos ADOC-V1.0 reikalavimus.

Signa Web pagalba jūs galite sudaryti ir keisti ADOC dokumentus, peržiūrėti turimų ADOC dokumentų struktūrą bei juos patikrinti. Signa Web jums taip pat leidžia pasirašyti visą dokumentą arba atskirus jo elementus (dokumentų rinkmenas, metaduomenis) naudojant saugią elektroninio parašo formavimo įrangą ir parašo formavimo duomenis, esančius saugiose laikmenose: asmens tapatybės kortelėse ir kitose lustinėse kortelėse, USB raktuose, o taip pat naudojantis mobiliojo ryšio operatorių siūlomomis mobiliojo parašo paslaugomis.

Naudojant Signa Web, su ADOC dokumentais galima dirbti bet kurioje populiarioje naršyklėje (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome ar Safari), veikiančioje Windows, Linux ar Mac OS X operacinėje sistemoje.

© 2009-2023, UAB MitSoft: Mindaugo g. 23, LT-03214 Vilnius, Lietuva.
Iškilus techniniams nesklandumams rašykite